CZ

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KÓD: EX.2756 / EAN: 5902560362756

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KÓD: EX.2756 / EAN: 5902560362756
36,24 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
29,95 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
36,24 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
29,95 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici