CZ

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KÓD: EX.9205 / EAN: 5902560369205

Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KÓD: EX.9205 / EAN: 5902560369205
37,20 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
30,74 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-LC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
37,20 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
30,74 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.