CZ

Extralink SC/APC-SC/APC bíly | Patchcord | LSOH, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 3mm, 30m

KÓD: EX.16323 / EAN: 5903148916323

Extralink SC/APC-SC/APC bíly | Patchcord | LSOH, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 3mm, 30m

KÓD: EX.16323 / EAN: 5903148916323
121,14 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
100,12 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 30m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
121,14 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
100,12 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.