CZ

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G657A, 3mm, 1m

KÓD: EX.1483 / EAN: 5902560361483

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G657A, 3mm, 1m

KÓD: EX.1483 / EAN: 5902560361483
68,63 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
56,72 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
68,63 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
56,72 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk