CZ

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 2m

KÓD: EX.1278 / EAN: 5902560361278

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Multimodový, OM3, Duplex, 3mm, 2m

KÓD: EX.1278 / EAN: 5902560361278
124,90 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
103,23 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 2m
Kategorie kabelů: Multi-Mode OM3
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Barva: Barva Aqua
Zobrazit více parametrů
Délka:
124,90 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
103,23 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk