Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G65
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m

KÓD: EX.9113 / EAN: 5902560369113
1,02 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 0.5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený