Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G652
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 20m

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 20m

KÓD: EX.9137 / EAN: 5902560369137
6,33 EUR s DPH
NENÍ SKLADEM
Délka: 20m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený