Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 20m

KÓD: EX.1544 / EAN: 5902560361544

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 20m

KÓD: EX.1544 / EAN: 5902560361544
3,44 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
2,85 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Délka: 20m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Barva: Žlutá
Zobrazit více parametrů
Délka:
3,44 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
2,85 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.6 EUR
10 kg:
12.74 EUR
30 kg:
17.38 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.