Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Kulatý, zavěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 110m

KÓD: EX.13421 / EAN: 5903148913421

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Kulatý, zavěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 110m

KÓD: EX.13421 / EAN: 5903148913421
48,98 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
40,48 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Délka: 110m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
48,98 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
40,48 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.