CZ

Extralink SC/APC-SC/APC | Patch cord | Jednomodový, Simplex, G.652D, 3mm, 5m

KÓD: EX.9106 / EAN: 5902560369106

Extralink SC/APC-SC/APC | Patch cord | Jednomodový, Simplex, G.652D, 3mm, 5m

KÓD: EX.9106 / EAN: 5902560369106
45,21 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
37,37 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
45,21 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
37,37 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk