Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Kulatý, zavěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 130m

KÓD: EX.13445 / EAN: 5903148913445
45,06 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 130m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.