Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 7m

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 7m

KÓD: EX.1582 / EAN: 5902560361582
1,50 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 7m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Průměr kabelu: 3,0mm
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený