CZ

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m

KÓD: EX.7324 / EAN: 5902560367324

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m

KÓD: EX.7324 / EAN: 5902560367324
89,23 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
73,74 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 15m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.B3
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
89,23 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
73,74 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk