CZ

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KÓD: EX.10253 / EAN: 5903148910253

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G652D, 3mm, 1m

KÓD: EX.10253 / EAN: 5903148910253
35,79 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
29,58 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
35,79 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
29,58 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici