Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G.65
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G.657A1, 3mm, 0,5m

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G.657A1, 3mm, 0,5m

KÓD: EX.12417 / EAN: 5903148912417
2,57 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 0.5m
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Průměr kabelu: 3,0mm
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený