CZ

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G.657A, 3mm, 15m

KÓD: EX.2817 / EAN: 5902560362817

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G.657A, 3mm, 15m

KÓD: EX.2817 / EAN: 5902560362817
57,17 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
47,25 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 15m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
57,17 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
47,25 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.