CZ

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | PVC, Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 0,5m

KÓD: EX.3555 / EAN: 5902560363555

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | PVC, Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 0,5m

KÓD: EX.3555 / EAN: 5902560363555
61,90 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
51,16 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 0.5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
Délka:
61,90 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
51,16 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.