Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSOH, Jednomodový, Simple
Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSOH, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 3mm, 10m, Bíly

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | LSOH, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 3mm, 10m, Bíly

KÓD: EX.16286 / EAN: 5903148916286
2,22 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený