CZ

Extralink SC/APC-SC/APC plochý | Patchcord | závěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 250m

KÓD: EX.16675 / EAN: 5903148916675

Extralink SC/APC-SC/APC plochý | Patchcord | závěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A2, 250m

KÓD: EX.16675 / EAN: 5903148916675
589,89 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
487,51 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 250m
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
Zobrazit více parametrů
589,89 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
487,51 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.