Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord | Jednomodový, S
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord  | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 40m

Extralink SC/APC-SC/APC | Průhledný patchcord | Jednomodový, Simplex, G.657B3, 0,9mm, 40m

KÓD: EX.12073
16,78 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 9.33 EUR
inventory_2 10 kg: 10.25 EUR
inventory_2 30 kg: 13.98 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
NENÍ SKLADEM
Délka: 40m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.B3
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.