CZ

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Kulatý, visící, jednomodový, Simplex, G.657A2, 80m

KÓD: EX.18518 / EAN: 5903148918518

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Kulatý, visící, jednomodový, Simplex, G.657A2, 80m

KÓD: EX.18518 / EAN: 5903148918518
185,05 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
152,94 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 80m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/UPC
Zobrazit více parametrů
185,05 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
152,94 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk