CZ

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Kulatý, visící, jednomodový, Simplex, G.657A2, 5m

KÓD: EX.18433 / EAN: 5903148918433

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Kulatý, visící, jednomodový, Simplex, G.657A2, 5m

KÓD: EX.18433 / EAN: 5903148918433
81,40 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
67,27 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A2
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/UPC
Zobrazit více parametrů
81,40 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
67,27 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici