CZ

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 3m

KÓD: EX.9281 / EAN: 5902560369281

Extralink SC/APC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Duplex, G652D, 3mm, 3m

KÓD: EX.9281 / EAN: 5902560369281
62,42 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
51,59 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 3m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.652.D
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
62,42 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
51,59 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici