Extralink SC/APC-SC/UPC | Průhledný patchcord | Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 40m

KÓD: EX.12103 / EAN: 5903148912103

Extralink SC/APC-SC/UPC | Průhledný patchcord | Jednomodový, Simplex, G657B3, 0,9mm, 40m

KÓD: EX.12103 / EAN: 5903148912103
20,64 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
17,05 EUR bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 40m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.B3
Typy koncovek patchcordu: SC/APC-SC/UPC
Zobrazit více parametrů
20,64 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
17,05 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Není skladem
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.