CZ

Extralink SC/PC-SC/PC | Patchcord | Kulatý, zavěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A, 150m

KÓD: EX.17153 / EAN: 5903148917153

Extralink SC/PC-SC/PC | Patchcord | Kulatý, zavěsný, Jednomodový, Simplex, G.657A, 150m

KÓD: EX.17153 / EAN: 5903148917153
1065,41 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
880,50 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Délka: 150m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Barva: Černá
Délka kabelu: 150
Zobrazit více parametrů
Délka:
1065,41 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
880,50 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.