Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Simplex, šedý, bez zá
Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Simplex, šedý, bez západky

Extralink SC/UPC | Adaptér | Multimodový, Simplex, šedý, bez západky

KÓD: EX.11526 / EAN: 5903148911526
0,30 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Typ adaptéru: Simplex
Typ konektoru: SC/UPC
Typ vlákna: MM (Multi-Mode)
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený