Český (CZ) / EUR / Ceny z VAT

Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, 900um G.657A 3m

KOD: EX.3319 / EAN: 5902560363319
0,72 EUR z VAT 21%
Orientacyjny koszt wysyłki:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Łączna waga:
Koszt wysyłki:
Dodano do koszyka
-
+
SZT
DOSTĘPNOŚĆ:
WYSYŁKA: 24h
Délka: 3m
Koncovka pigtailu / splitteru: SC/UPC
Standardn vlákna: G.657.A1
POKAŻ WIĘCEJ PARAMETRÓW
Délka:
Wybierz inny kraj lub region, aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku
Nasza strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Więcej na temat tych plików, a także na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Ulubione
Jesteś na stronie dla kraju / regionu:
Český (CZ)
Wybierz inny kraj lub region aby robić zakupy w odpowiadającym Ci języku.