Extralink SC/UPC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.652D 1m
Extralink SC/UPC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.652D 1m

Extralink SC/UPC | Pigtail | PVC, Jednomodový, 900um G.652D 1m

KÓD: EX.10178 / EAN: 5903148910178
0,63 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 2m
Koncovka pigtailu / splitteru: SC/UPC
Standardn vlákna: G.652.D
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený