Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, G.657A1, 3.0mm, 1,5m

KÓD: EX.1872 / EAN: 5902560361872

Extralink SC/UPC | Pigtail | Jednomodový, G.657A1, 3.0mm, 1,5m

KÓD: EX.1872 / EAN: 5902560361872
1,15 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
0,95 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Délka: 1.5m
Koncovka pigtailu / splitteru: SC/UPC
Standardn vlákna: G.652.D
Zobrazit více parametrů
1,15 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
0,95 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.