Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simple
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 15m

KÓD: EX.3111 / EAN: 5902560363111
6,70 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 15m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.B3
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený