Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simple
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 5m

Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | LSZH, Jednomodový, Simplex, G.657B3, 3mm, Easy Flex, 5m

KÓD: EX.3098 / EAN: 5902560363098
2,77 EUR s DPH
NENÍ SKLADEM
Délka: 5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.B3
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/APC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený