CZ
SMLOUVAT

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G657A, 900um, 1m

KÓD: EX.1698 / EAN: 5902560361698

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G657A, 900um, 1m

KÓD: EX.1698 / EAN: 5902560361698
16,07 CZK 47,17 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
13,28 CZK 38,98 CZK bez VAT (čistou částku)
Nízká cena za posledních 30 dní:
s DPH 21% (hrubé částky)
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/UPC
Zobrazit více parametrů
47,94 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
16,07 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
13,28 CZK 38,98 CZK bez VAT (čistou částku)
Nízká cena za posledních 30 dní: 45,48 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.