Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G65
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G657A, 900um, 1m

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, G657A, 900um, 1m

KÓD: EX.1698 / EAN: 5902560361698
2,44 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 1m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/UPC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený