CZ

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 900um, 1,5m

KÓD: EX.7980 / EAN: 5902560367980

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 900um, 1,5m

KÓD: EX.7980 / EAN: 5902560367980
29,80 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
24,63 CZK bez VAT (čistou částku)
Délka: 1.5m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/UPC
Barva: Žlutá
Zobrazit více parametrů
Délka:
29,80 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
24,63 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.