Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm
Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 2m

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 2m

KÓD: EX.1667 / EAN: 5902560361667
1,12 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Délka: 2m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/UPC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Délka:
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený