CZ
SMLOUVAT

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 3m

KÓD: EX.1674 / EAN: 5902560361674

Extralink SC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Jednomodový, Simplex, 3mm, 3m

KÓD: EX.1674 / EAN: 5902560361674
14,88 CZK 39,02 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
12,30 CZK 32,25 CZK bez VAT (čistou částku)
Nízká cena za posledních 30 dní:
s DPH 21% (hrubé částky)
Délka: 3m
Kategorie kabelů: Single-Mode
Standardn vlákna: G.657.A1
Typy koncovek patchcordu: SC/UPC-SC/UPC
Zobrazit více parametrů
Délka:
39,67 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
14,88 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
12,30 CZK 32,25 CZK bez VAT (čistou částku)
Nízká cena za posledních 30 dní: 37,63 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.