CZ

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ CWDM | 10Gbps, 1490nm, single mode, 10km, LC, DOM

KÓD: EX.13667 / EAN: 5903148913667

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ CWDM | 10Gbps, 1490nm, single mode, 10km, LC, DOM

KÓD: EX.13667 / EAN: 5903148913667
2087,17 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1724,94 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Zobrazit více parametrů
2087,17 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1724,94 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.