CZ
SMLOUVAT

Extralink SFP+ 10G | Modul‚ SFP+ CWDM | 10Gbps, 1610nm, single mode, 10km, LC, DOM

KÓD: EX.13728 / EAN: 5903148913728

Extralink SFP+ 10G | Modul‚ SFP+ CWDM | 10Gbps, 1610nm, single mode, 10km, LC, DOM

KÓD: EX.13728 / EAN: 5903148913728
2146,92 CZK 4089,64 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1774,31 CZK 3379,86 CZK bez VAT (čistou částku)
Nízká cena za posledních 30 dní:
s DPH 21% (hrubé částky)
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Certifikace: FCC
Zobrazit více parametrů
4531,48 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
2146,92 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1774,31 CZK 3379,86 CZK bez VAT (čistou částku)
Nízká cena za posledních 30 dní: 4511,39 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.