Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m,
arrow_drop_downČeský (CZ) / EUR / Ceny s DPH
Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, proM

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, proM

KÓD: EX.2244 / EAN: 5902560362244
31,23 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: EUR
inventory_2 10 kg: EUR
inventory_2 30 kg: EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.