CZ

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, proM

KÓD: EX.2244 / EAN: 5902560362244

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, proM

KÓD: EX.2244 / EAN: 5902560362244
204,22 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
168,77 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Přenosová vzdálenost: Pod 1km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Certifikace: FCC
Zobrazit více parametrů
204,22 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
168,77 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.