Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 80km,
Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 80km, single mode, proM

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 80km, single mode, proM

KÓD: EX.8055 / EAN: 5902560368055
595,02 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený