CZ

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 40km, single mode, proM

KÓD: EX.10093 / EAN: 5903148910093

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ | 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 40km, single mode, proM

KÓD: EX.10093 / EAN: 5903148910093
5532,86 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
4572,61 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: Přes 20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Doporučená provozní relativní vlhkost: 0 - 85
Zobrazit více parametrů
5532,86 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
4572,61 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.