Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, singl
Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, proM, pár

Extralink SFP+ 10G | Modul SFP+ WDM | 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, proM, pár

KÓD: EX.6211 / EAN: 5902560366211
86,24 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.34 EUR
inventory_2 10 kg: 8.07 EUR
inventory_2 30 kg: 11 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 10 Gbps
Výstupní konektor: LC
Typ duplexu SFP: Vlnový (WDM)
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený