CZ

Extralink SFP 1.25G 2-Pack | Modul SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 20km, single mode, DOM (Dedicated to HP/Aruba)

KÓD: EX.30477 / EAN: 5906168630477

Extralink SFP 1.25G 2-Pack | Modul SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 20km, single mode, DOM (Dedicated to HP/Aruba)

KÓD: EX.30477 / EAN: 5906168630477
261,27 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
215,93 CZK bez VAT (čistou částku)
261,27 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
215,93 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.