CZ

Extralink SFP 1.25G 2-pack | Modul SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 850nm, 550m, multi mode, DOM

KÓD: EX.31153 / EAN: 5906168631153

Extralink SFP 1.25G 2-pack | Modul SFP | 1,25Gbps, LC/UPC, 850nm, 550m, multi mode, DOM

KÓD: EX.31153 / EAN: 5906168631153
520,33 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
430,02 CZK bez VAT (čistou částku)
520,33 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
430,02 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.