Extralink SFP 1.25G | Modul‚ SFP CWDM | 1,25Gbps, 1530nm, singl
Extralink SFP 1.25G | Modul‚ SFP CWDM | 1,25Gbps, 1530nm, single mode, 40km, LC, proM

Extralink SFP 1.25G | Modul‚ SFP CWDM | 1,25Gbps, 1530nm, single mode, 40km, LC, proM

KÓD: EX.13605 / EAN: 5903148913605
88,75 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: Přes 20 km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Typ duplexu SFP: Vlnový (WDM)
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený