Extralink SFP 1.25G | Modul SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, SC, proM, pár, pro HP/Aruba

KÓD: EX.15074 / EAN: 5903148915074

Extralink SFP 1.25G | Modul SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, SC, proM, pár, pro HP/Aruba

KÓD: EX.15074 / EAN: 5903148915074
15,47 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
12,79 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Přenosová vzdálenost: 1-3km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: SC
Certifikace: FCC
Zobrazit více parametrů
15,47 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
12,79 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.64 EUR
10 kg:
12.79 EUR
30 kg:
17.45 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.