CZ

Extralink SFP 1.25G | Modul SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DOM, pár, pro HP/Aruba

KÓD: EX.15067 / EAN: 5903148915067

Extralink SFP 1.25G | Modul SFP WDM | 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, LC, DOM, pár, pro HP/Aruba

KÓD: EX.15067 / EAN: 5903148915067
381,78 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
315,52 CZK bez VAT (čistou částku)
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 1,25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Certifikace: FCC
Zobrazit více parametrů
381,78 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
315,52 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici