CZ

Extralink SFP28 25G 2-Pack | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 850nm, 100m, multi mode, proM

KÓD: EX.31306 / EAN: 5906168631306

Extralink SFP28 25G 2-Pack | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 850nm, 100m, multi mode, proM

KÓD: EX.31306 / EAN: 5906168631306
1002,84 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
828,79 CZK bez VAT (čistou částku)
1002,84 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
828,79 CZK bez VAT (čistou částku)
Přidáno do košíku
-
+
k dispozici
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.