Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 1310
Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 1310nm, 10km, single mode, proM

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 1310nm, 10km, single mode, proM

KÓD: EX.16514 / EAN: 5903148916514
142,33 EUR s DPH
Přibližné náklady na dopravu:
inventory_2 8 kg: 7.71 EUR
inventory_2 10 kg: 8.47 EUR
inventory_2 30 kg: 11.55 EUR
present_to_all Celková váha:
local_shipping Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Výstupní konektor: LC
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený