CZ

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 1310nm, 10km, single mode, proM

KÓD: EX.16514 / EAN: 5903148916514

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 | 25Gbps, LC/UPC Duplex, 1310nm, 10km, single mode, proM

KÓD: EX.16514 / EAN: 5903148916514
2027,88 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1675,93 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Certifikace: FCC
Zobrazit více parametrů
2027,88 CZK s DPH 21% (hrubé částky)
1675,93 CZK bez VAT (čistou částku)
Není skladem
Verze pro tisk