Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 WDM | 25Gbps 1270/1330nm, sin
Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 WDM | 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, proM, pár

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 WDM | 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, proM, pár

KÓD: EX.16538 / EAN: 5903148916538
355,82 EUR s DPH
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
local_shipping ODESLÁNÍ: 24h
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Typ duplexu SFP: Vlnový (WDM)
more ZOBRAZIT VÍCE PARAMETRŮ
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený