Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 WDM | 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, proM, pár

KÓD: EX.16538 / EAN: 5903148916538

Extralink SFP28 25G | Modul SFP28 WDM | 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, proM, pár

KÓD: EX.16538 / EAN: 5903148916538
163,22 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
134,89 EUR bez VAT (čistou částku)
DOSTUPNOST:
Přenosová vzdálenost: 4-20km
SFP modul - rychlost portu: 25 Gbps
Výstupní konektor: LC
Konektor pro optická vlákna: LC
Zobrazit více parametrů
163,22 EUR s DPH 21% (hrubé částky)
134,89 EUR bez VAT (čistou částku)
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg:
11.3 EUR
10 kg:
12.4 EUR
30 kg:
16.93 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
DOSTUPNOST:
Přidáno do košíku
-
+
KS
Platnost relace vyprší za:
Sekundy
Po vypršení relace budete odhlášeni
Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.