Český (CZ) / EUR / Ceny s DPH

F400 | ONT | 1x EPON, 3x RJ45 100Mb/s, 1x RJ45 1000Mb/s

KÓD: ZTE F400
16,59 EUR s DPH 21%
Přibližné náklady na dopravu:
8 kg: 9.33 EUR
10 kg: 10.25 EUR
30 kg: 13.98 EUR
Celková váha:
Cena poštovného:
Přidáno do košíku
-
+
KS
DOSTUPNOST:
ODESLÁNÍ: 24h

O PRODUKTU

ZTE F400 - terminál EPON ONU

Terminál ZTE F400 poskytuje vysoce kvalitní služby „triple-play“, včetně IPTV, VoIP a vysokorychlostního přístupu k internetu.

terminál zte zxhn f400 epon, 1x ge 3x fe epon ont, gpon onu, terminál epon, bez moduły sfp, bez fe 1x, ip adresa, zte zxhn f400 epon onu f400, epon ont, 1x ge, optické sítě.

Energetická účinnost, nízké náklady na údržbu

ZTE F400 je zařízení šetřící energii, které se vyznačuje kompaktní velikostí a minimalistickým stylem. Protokoly TR069 a OAM umožňují vzdálenou správu a diagnostiku, díky čemuž jsou náklady na údržbu mnohem nižší.

zte f400 epon onu ont, 1x ge 3x fe, ont 1x ge, ont 3x fe, ip adresa, epon onu, 1x ge, no patchcord, scapcscapc, no wifi dual band ghz ac

Rychlá síť

Optický port EPON na terminálu F400 umožňuje udržovat vysokorychlostní připojení k internetu.
Konektor Gigabit Ethernet a 3 konektory Fast Ethernet umožňují připojení zařízení k síti pomocí kabelu, což zaručuje stabilní a efektivní připojení.

zte f400 onu, optická síť, epon onu, gpon ont, původní nové, optické zařízení

SPECIFIKACE

Funkce / filtry
Počet portů LAN 1x [10/100/1000M (RJ45)] , 3x [10/100M (RJ45)] ,
PON standard EPON

Rozhraní EPON 1 x EPON SC / UPC

Přenosová rychlost:
- upload: 1,244 Gb / s
- příjem: 2,448 Gb / s

Vlnová délka:
- odesílání: 1290-1330 nm
- příjem: 1480-1500 nm

Citlivost: -28 dBm
Další rozhraní 1 x port Gigabit Ethernet
3 x port Fast Ethernet
Provozní režimy Většina
Router
Rozměry 180 mm x 38 mm x 127 mm
Pracovní podmínky Teplota: 0 ° C až 40 ° C
Vlhkost: 5% až 95%
Vlastnosti GPON 8 x T-CONT
32 x port GEM
Vlastnosti sítě VLAN (802.1Q, 802.1P, 802.1ad)
Multicast
QoS
DHCP server / klient
NAT
Duální zásobník IPv6
Řízení Místní prostřednictvím webu
OMCI
TR069
Napájení Vstupní napětí: 12V DC
Maximální spotřeba energie: až 7 W.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Co znamená Gigabit Ethernet v ZTE F400?

Standard Gigabit Ethernet podporovaný jedním gigabitovým ethernetovým portem v terminálu ZTE F400 umožňuje připojení zařízení k síti pomocí kabelu a datový přenos rychlostí až 1 Gb / s.

Vyberte si jinou zemi nebo region a nakupujte v jazyce, který vám vyhovuje
Naše stránka používá cookies (tzv. "Cookies"). Další informace o těchto souborech a o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Oblíbený
Jste na stránce pro zemi / region:
Český (CZ)
Vyberte prosím jinou zemi nebo region, abyste mohli nakupovat v jazyce, který vám vyhovuje.